Dane kontaktowe

S.L. SALOS „SPLOT-SPORT”
UL. KRUCZKOWSKIEGO 31
41-813 ZABRZE
NIP 648-22-39-523
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tel. 32 2722525

Licznik odwiedzin

293288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesąc
Łącznie
87
122
554
2717
3458
293288

 

W dniach 19-21.09.2014 w Rzeszowie odbyły się XXII OIMS. W rozgrywkach uczestniczyła drużyna naszego stowarzyszenia w kategorii piłki siatkowej chłopców starszych. Nasza drużyna rozegrała dwa mecze grupowe, w których po bardzo zaciętej walce musiała jednak uznać wyższość rywali. W pierwszym meczu lepsi od naszych zawodników okazali się siatkarze z Płocka wygrywając 2:1 w setach, a w drugim spotkaniu zostaliśmy pokonani także w stosunku 2:1 przez siatkarzy z Ostródy. W końcowym rozrachunku nasza drużyna zajęła V miejsce. Gratulujemy naszej drużynie dobrej postawy na boisku oraz poza nim i zachęcamy do podjęcia jeszcze silniejszego wysiłku na treningach.

Oprócz rozgrywek sportowych program Igrzysk obejmował część kulturalną, artystyczną oraz liturgiczną.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę trenera pana Jerzego Chmielewskiego, który bezinteresownie poświęcił sporo czasu, na przygotowanie drużyny do udziału w Igrzyskach oraz panu Grzegorzowi Olejniczakowi - kierownikowi drużyny. 

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Marek Szczygieł (nr 2), Cezary Ostróżka (nr 3), Paweł Giolbas (nr 4), Andrzej Jaros (nr 5), Michał Pietrzak (nr 6), Jakub Grądek (nr 7), Kamil Silski (nr 8), Marcin Mańkowski (nr 9), Przemysław Kupka (nr 10), Ryszard Skorzec (nr 12), Rafał Kwarciak (nr15)