Dane kontaktowe

S.L. SALOS „SPLOT-SPORT”
UL. KRUCZKOWSKIEGO 31
41-813 ZABRZE
NIP 648-22-39-523
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tel. 32 2722525

Licznik odwiedzin

289383
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesąc
Łącznie
10
88
519
2270
2864
289383

W terminie od stycznia do marca 2018 roku Salos Zabrze prowadzi zajęcia mające na celu upowszechnianie sportów zimowych w ramach, których odbywają się zajęcia wzmacniające sprawność fizyczną na halach sportowych oraz zajęcia narciarskie na stokach narciarskich DSD w Bytomiu oraz w Beskidach na stoku narciarskim Poniwiec w Ustroniu. Wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w zajęciach serdecznie zapraszamy! Szczegółowych informacji udziela ks. Andrzej Rolnik SDB - prezes Salos Zabrze.

Informujemy, że zajęcia zimowe są dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki, za co serdecznie dziękujemy w imieniu młodzieży i dzieci!!!

W dniach 1-11.07.2017 w Istebnej został przeprowadzony obóz sportowo-rekreacyjny w piłkę nożną dla 40 osób. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach treningowych. W obozie uczestniczyły dzieci i młodzież z terenu Zabrza. Przedział wiekowy uczestników zadania mieścił się pomiędzy 14 a 17 rokiem życia. Zajęcia oparte były o cztery moduły tematyczne: wszechstronne szkolenie ruchowe, rozwój umiejętności ruchowych ukierunkowanych na grę w piłkę nożną, specjalistyczny trening techniki, gra w piłkę nożną. Obóz został dofinansowany ze środków MSiT oraz ze środków Fundacji Orlen. Dziękujemy serdecznie sponsorom za wkład w przeprowadzenie obozu.

 

Członkowie Stowarzyszenia SALOS "SPLOT-SPORT" Zabrze dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki mogą korzystać z Basenu Aquarius w Zabrzu oraz z wyciągów narciarskich DSD Sportowa Dolina w Tarnowskich Górach i Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu.

Przed obiektem AquariusNa obiekcie DSDNa obiekcie Poniwiec Mała Czantoria