Dane kontaktowe

S.L. SALOS „SPLOT-SPORT”
UL. KRUCZKOWSKIEGO 31
41-813 ZABRZE
NIP 648-22-39-523
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tel. 32 2722525

Licznik odwiedzin

283145
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesąc
Łącznie
74
58
643
1715
2875
283145

Członkowie Stowarzyszenia SALOS "SPLOT-SPORT" Zabrze dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki mogą korzystać z Basenu Aquarius w Zabrzu oraz z wyciągów narciarskich DSD Sportowa Dolina w Tarnowskich Górach i Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu.

Przed obiektem AquariusNa obiekcie DSDNa obiekcie Poniwiec Mała Czantoria

 

W dniach 19-21.09.2014 w Rzeszowie odbyły się XXII OIMS. W rozgrywkach uczestniczyła drużyna naszego stowarzyszenia w kategorii piłki siatkowej chłopców starszych. Nasza drużyna rozegrała dwa mecze grupowe, w których po bardzo zaciętej walce musiała jednak uznać wyższość rywali. W pierwszym meczu lepsi od naszych zawodników okazali się siatkarze z Płocka wygrywając 2:1 w setach, a w drugim spotkaniu zostaliśmy pokonani także w stosunku 2:1 przez siatkarzy z Ostródy. W końcowym rozrachunku nasza drużyna zajęła V miejsce. Gratulujemy naszej drużynie dobrej postawy na boisku oraz poza nim i zachęcamy do podjęcia jeszcze silniejszego wysiłku na treningach.

Oprócz rozgrywek sportowych program Igrzysk obejmował część kulturalną, artystyczną oraz liturgiczną.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę trenera pana Jerzego Chmielewskiego, który bezinteresownie poświęcił sporo czasu, na przygotowanie drużyny do udziału w Igrzyskach oraz panu Grzegorzowi Olejniczakowi - kierownikowi drużyny. 

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Marek Szczygieł (nr 2), Cezary Ostróżka (nr 3), Paweł Giolbas (nr 4), Andrzej Jaros (nr 5), Michał Pietrzak (nr 6), Jakub Grądek (nr 7), Kamil Silski (nr 8), Marcin Mańkowski (nr 9), Przemysław Kupka (nr 10), Ryszard Skorzec (nr 12), Rafał Kwarciak (nr15) 

Drużyna piłkarzy SALOS „SPLOT-SPORT” Zabrze w kat. U15 zdobyła II miejsce w Półfinałach Mistrzostw Polski Salezjańskich Organizacji Sportowych odbywających się w dniach 9-10.05.2014 w Krakowie. W kategorii tej oprócz drużyny z Zabrza uczestniczyły zespoły z Oświęcimia, Przemyśla i Pogrzebienia. Drużyna SALOS-u Zabrze w pierwszym swoim meczu musiała uznać wyższość rywali z Pogrzebienia przegrywając 0:5, jednak w następnych meczach okazała się lepsza od rywali wygrywając z zespołem z Oświęcimia 5:0 oraz z Przemyśla 3:1 i w końcowym rezultacie zajęła II miejsce zdobywając piękny puchar.

 

Skład drużyny:

Od lewej góra: Rafał Strzelecki – wiceprezes SALOS Zabrze, Bermes Patryk, Bluszcz Mikołaj, Paś Kamil, Greiner Mateusz, Piontek Paweł, Telenda Bartłomiej, Hazy Michał, Grzegorz Olejniczak – trener

Od lewej dół: Wolniewicz Marcel, Marczak Dawid, Gregonis Rafał, Migot Mateusz, Gałązka Szymon, Urzenitzok Paweł